Yaşam

Caner Cindoruk’tan Aylar Sonra Sadakatsiz Volkan İtirafı: ‘Annem Ağlayarak Aradı’

Hakan Gence ve Sıkı Muhabbet’in konuğu olan Sadakatsiz’in Volkanı Caner Cindoruk, karakteri hakkında annesiyle yaşadığı bir diyaloğu anlattı.

Kaynak:https://www.youtube.com/watch?v=ejBdg…

2020 yılında yayınlanan ilk bölümüyle hayatımıza giren Vefa, ses getiren projelerden biri oldu. Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in paylaştığı dizide başarılı bir doktor olan, harika bir koca ve örnek bir baba olduğu düşünülen eşi Volkan’ın ihanetini ve Asya’nın son kozunu izledik.

Heyecanlı senaryosu ve sevilen karakteri ile sezonun en çok izlenen dizileri arasında yerini almıştır. Sadece başrol oyuncuları değil diğer karakterler de sık sık gündemimizdeydi.

Dizi yayındayken eşini aldatan Caner Cindoruk’un canlandırdığı Volkan karakterini de akıllara kazıdık.

İki hanımın arasında kalan Volkan’ın “İkisini de seviyorum” demesi bardağı taşıran son damla oldu. Seyirci karaktersiz karaktere aklına ne geldiyse onu söyledi. ?

Bakın biz bu karakteri pek iyi hatırlayamamıştık. Aylar sonra final yapan Hakan Gence ve Sıkı Sohbet’in konuğu Caner Cindoruk, karakter ve dizi hakkında sürpriz bir açıklama yaptı.

Cindoruk, Sadakatsiz dizisinin ilk bölümünün yayınlanmasının ardından annesinin ağladığını söyledi. Herkes bana küfrediyor, sana değil.”

Annesine “Bunlar karaktere yönelik küfür ve hakaretlerdir” dediğini belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
-
Başa dön tuşu